ТзОВ "Вуд Індастріс"

Компанія ТзОВ «Вуд Індастріс», заснована в 2013 році, відкрила в Україні деревообробне підприємство, основною спеціалізацією якого є виробництво струганого шпону, лущеного шпону, профільованого брусу та пиломатеріалів.

ТзОВ «Вуд Індастріс» спирається на багаторічний досвід в деревообробній промисловості. Початок даній справі дала заснована в 1900 році пилорама, розміщена на території Туреччини, котра працювала за принципом водяного колеса.

В 2001 році керівництвом було прийнято рішення відкрити виробництво в Україні. В період з 2001 по 2013 роки здійснювалась  виробнича діяльність, результатом цього стало відкриття деревообробного заводу на території Львівської області.

На сьогоднішній день, ТзОВ «Вуд  Індастріс» займає вагому позицію в своєму секторі.

Підприємство розміщене на території 2,5 га, є в наявності закрита робоча зона в розмірі 8000м2. Фірма забезпечує робочими місцями понад 250 працівників.

В основному, наше підприємство виготовляє продукцію з вітчизняних та імпортованих високоякісних порід деревини. Наша продукція використовується у виробництві меблів, дверей, паркетів, деяких декоративних предметів інтер’єру.

В залежності від критеріїв замовлення,  наша фірма виготовляє шпон як із дерева з натуральною вологістю, так і з проходженням технологічного процесу термообробки деревини. У процесі проварювання та пропарювання сировини зменшується напруга між волокон деревини, що забезпечує більш якісний зріз шпону. Підприємство обладнане технологічними басейнами для забезпечення якісного процесу термообробки деревини, сушильними камерами для надання необхідного значення вологості, а також пресами для усунення небажаної хвилястості шпону.

На підприємстві використовується деревообробне устаткування таких виробників як Cremona, Weining, BabcockBSH, Wemhöner, Valette.

Основні потужності підприємства дозволяють виробляти 1500м3 лущеного шпону, 800000м2 струганого шпону, 1500м3 обрізної дошки, 800м3 профільованого брусу.

Багаторічний досвід роботи в даній галузі дозволяє гарантувати нашим клієнтам високоякісну продукцію, гнучку цінову політику та виконання взятих зобов’язань у визначені терміни, зокрема виробництво і доставку.

Імпортерами нашої продукції  є компанії з Іспанії, Франції, Туреччини, Єгипту, Словаччини, Польщі, Румунії, Казахстану, Ізраїлю, Південної Кореї, Німеччини, Болгарії, Португалії, Росії, Китаю, ОАЄ.